Hakkımızda Ve Hizmetlerimiz Bizi Bilin Ve Hizmetimizi Görün...!

 

Ankara Gordion Nakliyat Kimdir ?

Şirketimiz 2014 yılında Ankara Yenimahalle ilçesinde kurulmuştur.Ankara evden eve nakliyat alanında geçmişten gelen tecrübesi sayesinde insanların güvenini ve ekonomik fiyatlara Ankara içinde taşımalarını sağlamaya çalışmaktadır. Hassas ve bilinçli bir taşınma ilkesi sayesinde insanların istedikleri adresi güvenli ve kalite ile taşınmaları en büyük önceliğimiz olmaktadır. Nakliye şirketimizin önceliği her zaman taşınma hizmetlerini güven içinde istenilen adrese kalite ile naklini gerçekleştirmektir. Bizler hassas bir taşıma ilkesi sayesinde sizlerin taleplerini karşılamaya çalışmaktayız. İlkeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile taleplerinizi güvenle karşılanması en büyük önceliklerimiz den olmasını sağlamaya çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Şirketimizin vizyonu her zaman ileriye dönük kaliteli ve ilkeli taşıma olanakları sayesinde insanların güvenini bir taşımanın gerçekleşmesi hususunda en iyi hizmeti sunulmasına sağlamaya yönelik olmaktadır. Bizler taşımacılığı güven ve hassasiyetle birleştiriyor ve sizleri kalite ile istenilen adrese taşımaya gayret göstermeye çalışmaktayız.

Misyonumuz

Firmamızın misyonu her zaman taşınma alanında güvenli bir hizmetin oluşmasını sağlarken bunun güvenli ve sorunsuz olarak gerçekleşmesi en büyük öncelikleri olarak sürmesini sağlamaktır. Bizler taşımacılığı ilkeli ve planlı bir şekilde gerçekleşmesi için hassas bir olgunun oluşması nezdinde güvenli bir taşımanın da gerçekleşmesini sağlamak en büyük arzumuzdur.